[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX]

8 : 3

Strzelcy bramek: Piotr Dróżdż - 2, Piotr Szostak - 2, Radek Parzyszek - 2, Marcin Rosłaniec - 2
Żółte kartki: brak

Mecz przyjaźni
        Mecz prowadzony w umiarkowanym tempie przy całkowitej kontroli wyniku przez Puznówkę. Pierwsza bramka szybko zdobyta przez Radka Parzyszka, kolejna chwilę później. Przy trzeciaj bramce straconej przez Lipówki, drużyna Pioruna zaczyna grać ostrzej. Mimo twardszej gry, bramkę dla Puznówki na przełamanie zdobywa Piotr Szostak. Przyjmuje piłkę, obraca się, zostawia obrońcę, staje sam na sam z bramkarzem, bramkarz kładzie się w obronie, Piotr strzela w okno bramki dając bezpieczną przewagę dla Puznówki 4:0.
Chwila oddechu i dekoncentracji w obronie, Lipówki zdobywają pierwszą bramkę. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5:1.
Po przerwie obraz meczu nie zmienia się. Przewaga Puznówki bezapelacyjna. Pewna gra w obronie Damiana Jedynaka i Roberta Rokickiego. Niezawodna gra na bramce Jarka Kowalczyka.
Marcin Rosłaniec, w połowie drugiej części spotkania, strzela piękną bramkę . Otrzymuje podanie z autu w szerz boiska, zamach, ułożenie nogi i piłka w bramce.
Puznówka mogła osiągnąć wyższe zwycięstwo, ale strzały kończyły się na odważnym bramkarzu Pioruna, który długo będzie pamiętał mecz.