[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX]

6 : 5

Strzelcy bramek: Piotr Dróżdż - 2, Robert Rokicki - 2, Radek Parzyszek - 1, Marcin Rosłaniec - 1
Żółte kartki: brak

Drażnienie
        Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie dla JB. Po błędzie obrony Jarek Kowalczyk wyciągał piłkę z siatki. Na szczęście wyrównanie nastąpiło równie szybko. Bramkę zdobył Robert Rokicki. Jednak drużyna JB ciągle atakowała wynikiem czego była kolejna bramka. Było 1:2. Puznówka mozonie odrabiała stratę. W 15 minucie bramkę wyrównującą zdobył Piotr Dróżdż, a prowadzenie dla Puznówki  zdobył Robert Rokicki. Jarek mocno wyrzuca piłkę do wybiegającego Roberta, a ten z pół obrotu pakuje piłkę do siatki. Do przerwy było 3:2.
Po przerwie bramki Puznówki 96 bronił Łukasz Górski, który zaskoczony pierwszą akcją JB stracił gola po nieudanej interwencji. Znów Puznówka 96 musiała powoli budować akcje i stwarzać sytuacje bramkowe. Piotr Szostak, Piotr Dróżdż, Marcin Rosłaniec, Michał Trzeciak nie wykorzystywali sytuacji na pokonanie bramkarza JB. Było 3:3. Marcin Rosłaniec stojąc w polu karnym JB otrzymuje mocny strzał z wolnego od Andrzeja Edyka. Ustawia idealnie prawą nogę i kieruje piłkę pod poprzeczkę zaskoczonego bramkarza. Prowadzenie dla Puznówki podwyższa Damian Jedynak.
Kolejne minuty to dążenie JB do wyrównania. Zła dyspozycja bramkarza Puznówki, a może brak szczęśliwych rękawic spowodowało, że JB doprowadziło do wyrównania. Było 5:5. Bramkę zwycięską zdobył Piotr Dróżdż, który na 3 minuty przed zakończeniem pokonał bramkarza JB.