[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX]

15 : 2

Strzelcy bramek: Piotr Dróżdż - 10, Robert Rokicki - 3, Radek Parzyszek - 1, Piotr Szostak - 1
Żółte kartki: brak

Ostre strzelanie Piotra Dróżdża
        Na pierwszą bramkę trzeba było czekać 3 minuty. Do tego czasu zawodnicy Puznówka 96 kilkakrotnie trafiali w słupek, poprzeczkę, bramkarza. Druga bramka też nie chciała wpaść do bramki Power Garwolin. Znów słupki i bramkarz byli obijani. Gdy już było 2:0 dla Puznówki, Power zdobył bramkę kontaktową. Jednak Puznówka obudziła się z sennego grania, a to za sprawą Piotra Dróżdża, który aktywnie pracował w ataku zdobywając bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:1.
Drugie 20 minut Puznówka zaczęła z dużym przytupem, kiedy po kilku podaniach z pierwszej piłki, Stanisław Rosłaniec stał sam na sam z bramkarzem. Ale to nie był dzień Stanisława. W drużynie Puznówki dominował Piort, który walczył o każdą piłkę. Bramki padały jedna za drugą, a Piotr zdobył ich aż 10. Do ciekawych sytuacji meczu należy zaliczyć mnóstwo strzałów w słupki i poprzeczkę w wykonaniu zawodników Puznówki oraz jedyny strzał Power Garwolin z dystansu w okienko bramki, który wybronił Jarek Kowalczyk.