KLASA A II GRUPA WARSZAWSKA
Wiosna 2015/2016


[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

Lista drużyn

KS PUZNÓWKA 1996
Victoria Zerzeń Amigos Warszawa
Wisła Maciejowice Snajper Sośninka
Advit Wiązowna Vulcan II Wólka Mlądzka
Nadstal Krzaki Czapli. Amur Wilga
Wisła Dziecinów Kosa Konstancin
AON Rembertów Józefovia II

          W sezonie 2015/16 KS Puznówka 1996 swoje mecze rozgrywa na boisku Hutnika Huta Czechy w Trąbkach.

KS Puznówka 1996 w sezonie 2015/16

Stoją: Wielkopolanin Cezary, Parzyszek Maciej, Barański Jan, Kowalczyk Piotr, Celiński Daniel, trener Barański Robert, Całka Robert, Barcikowski Paweł, Parzyszek Mateusz, Grzeszczak Michał, kierownik Gadoś Tomasz, prezes Jedynak Cezary
Rząd poniżej: Rosłaniec Marcin, Rokicki Piotr, Kowalczyk Jarek, Kozłowski Michał, Pacholczak Karol, Rosłaniec Łukasz





Terminarz spotkań*
 

Termin
Boisko
Gospodarz
Goście
Wynik
20 marca 2016(N,15.00) Trąbki Puznówka 1996 Józefovia
3 : 0
3 kwietnia 2016(N,15.30) Rembertów AON Rembertów Puznówka 1996
3 : 0
10 kwietnia 2016(N,16.00) Trąbki Puznówka 1996 Wisła Dziecinów
0 : 1
16 kwietnia 2016(S,16.30) Sobolew Snajper Sośninka Puznówka 1996
2 : 2
24 kwietnia 2016(N,16.30) Trąbki Puznówka 1996 Victoria Zerzeń
1 : 2
1 maja 2016(N,17.00) Trąbki Puznówka 1996 Amigos Warszawa
1 : 0
7 maja 2016(S,17.00) Krzaki Nadstal Krzaki Czaplinkowskie Puznówka 1996
- : -
15 maja 2016(N,17.00) Trąbki Puznówka 1996 Advit Wiązowna
- : -
22 maja 2016(N,00.00) Kosa Konstancin Puznówka 1996
- : -
29 maja 2016(N,17.00) Trąbki Puznówka 1996 Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
5 czerwca 2016(N,17.00) Wilga Amur Wilga Puznówka 1996
- : -
12 czerwca 2016(N,17.00) Trąbki Puznówka 1996 Sokół Celestynów
- : -
19 czerwca 2016(N,12.00) Maciejowice Wisła Maciejowice Puznówka 1996
- : -

*termin meczu może być zmieniony na 2 tygodnie przed każdym meczem bez konieczność zgody przeciwnika

Lista strzelców Wiosna 2015/2016
Całka Robert - 3
Kowalczyk Jarek - 2
Rosłaniec Łukasz - 1
Rosłaniec Marcin - 1



[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

KogeNet copyright 1996-2016