[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

2 : 1

Strzelcy bramek: Daniel Celiński - 1, Robert Całka - 1
Żółte kartki: brak

Wspaniała niedziela dla Puznówki 1996
         26 marca 2017, Puznówka 1996 meczem z liderem klasy A Mazurem Karczew, zapoczątkowała rundę rewanżową. A rewanżować się jest za co, ponieważ na jesieni 2016 Puznówka straciła trzy bramki nie strzelając żadnej.
Piękna wiosenna pogoda, ogromna chęć walki i wzięcia rewanżu sprawiły, że spotkanie było prowadzone w dość żywym tempie. Akcje prowadzone przez Puznówkę zepchnęły Mazura do obrony na własnej połowie. Sporadyczne kontry nie wiele zagrażały bramce Puznówki, której bronił Jan Barański. Jednak chwila nieuwagi i Mazur strzela bramkę z rzutu rożnego. Piłka wrzucana w pole karne zostaje słabo wibita i przy ogromnym zamieszaniu napastnik Mazura wciska piłkę do siatki. Jest 0:1 dla Gości.
Puznówka nadal atakuje stwarzając sytuacje bramkowe. Przy tej okazji luzuje szyki obronne mocniej angażując się w ataki.
Po przerwie nastąpiła jeszcze większa mobilizacja w szeregach Puznówki. Ok 60 minuty, po wymuszonym błędzie w obronie Mazura, perfekcyjną kontrę rozegrali Robert Całka z Danielem Celińskim. Mocny presing spowodował, że piłka została wycofana przez obrońców Mazura, ale tak niefortunnie, że została przejęta przez Roberta. Ten przełożył obrońcę, kiwnął i wbił piłkę na długi słupek. A tam jak spod ziemi znalazł się Daniel, któremu pozostało tylko dołożyć nogę, na tak zwaną kropkę nad 'i'. Od tego momentu gra zaostrzyła się. Mnóstwo fauli, kartek i gorączki na ławce Mazura. Najpierw na trybuny zszedł trener, za 3 minuty kierownik Mazura. Puznówka nie przestraszyła się przeciwnika i podjęła rękawicę. Walka szła na całego aż kości trzeszczały. Mazur mocno cisnął, by zdobyć bramkę na miarę zwycięstwa. Wprowadzał posiłki z pierwszej drużyny. Puznówka szybko kontrowała. Karol Pacholczak woził obranę jak chciał. W doliczonym czasie (ok 95 min) Robert Całka przeprowadził akcję 'stadiony świata', ogrywając obronę i celnym strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w okienku. Sędzia zagwizdał koniec meczu i tak Puznówka pokonała lidera rewanżując się za rundę jesienną.