[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

1 : 3

Strzelcy bramek: Robert Całka - 1
Żółte kartki: brak

Trudna porażka
         Mecz zaczął się obiecująco dla Puznówki. Zawodnicy łatwo wkraczali na połowę przeciwnika oddając strzały na bramkę. Jednak w 20 minucie brak koncentracji w obronie oraz duże szczęście zawodnika Wisły spowodowały utratę bramki przez Puznówkę. Pomocnik Wisły widząc, że bramkarz Puznówki wyszedł daleko przed bramkę, oddał strzał z 30 metrów tuż pod poprzeczkę. Bramkarz nie miał szans na interwencję. 5 minut później, Dziecinów idąc za ciosem, wyprowadził kontrę, która o mały włos nie zakończyła się stratą bramki przez Puznówkę. Napastnik Wisły z obrotu z 7 metrów trafi w słupek. Udało się przetrwać Puznówce z wynikiem 0:1 do przerwy.
Druga połowa z nowym otwarciem. Puznówka przeszła do odrabiania strat i w 55 minucie doprowadziła do wyrównania. Łukasz Rosłaniec dośrodkował w pole karne, gdzie Robert Całka wykorzystując zamieszanie mocno strzelił w środek bramki tuż obok ręki bramkarza. Wynik znów stał się otwarty. Kilka razy Jan Barański mógł wykazać się umiejętnościami bramkarskimi. Mecz stał się brutalny z licznymi faulami i przerwami na interwencję medyczne. Szczęście uśmiechnęło się ponownie do Wisły. Dziecinów trafił do bramki Puznówki. Na dobicie gości padła jeszcze jedna bramka. Mecz zakończył się przegraną 1:3.