[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

1 : 1

Strzelcy bramek: Daniel Celiński - 1
Żółte kartki: brak

Strzelała tylko Puznówka
         W sobotę, przed ¶więtami Wilkanocnymi, Puznówka rozegrała mecz z drużyną z So¶niki. Mecz był rozgrywany podczas typowej kwietniowej pogody: słońce, wiatr, ciepło, zimno i deszczowo... wszystko.
Pierwsze minuty pokazały, że z dawnego Snajpera została So¶ninka. Drużyna gospodarzy skupiła się wyłącznie na obronie, sporadycznie wychodząc na połowę przeciwnika. Natomiast napastnicy Puznówki ¶migali w¶ród obrońców So¶ninki. Do 15 minuty Daniel Celiński miał 3 sytuacje sam na sam z bramakrzem. Powinno być 0:3 dla Go¶ci.
Gdy tak Puznówka napierała na bramkę So¶ninki zdarzyła się absurdalna sytuacja, sytuacja kuriozum. Obrońca Mateusz Parzyszek niefortunnie wybijając piłkę na aut trafił w nogi napastnika So¶ninki. Piłka odbiłając się z ogromną rotacją zawinęła ogromny łuk wokół zaskoczonego bramkarza i wpadła do bramki. Wszyscy byłi w szoku, gdzie przy tak dużej przewadze Puznówki, bramkę zdobyli przeciwnicy. Do przerwy wynik meczu był 1:0.
Po przerwie Puznówka dalej napierała na bramkę przeciwnika. Daniel Celiński nie miał dnia, marnował 100% sytuacje jedna za drugą. Robert Całka również nie błyszczał w ataku, chociaż w ostatniej minucie mógł okazać się bohaterem meczu strzelając głową pod poprzeczkę. Sytuacje bramkowe mieli również: Maciej Parzyszek z rzutów rożnych strzelając głową, Stanisław Rosłaniec strzelając z dystansu, Cezary Wielkopolanin indywidualnie walcząc z bramkarzem.
Wyrównanie dla Puznówki padło po pięknym podaniu Cezarego Wielkopolanina do Daniela Celińskiego. Cezary wbił piłkę prostopadłą na połowę So¶ninki, a tam Daniel 'Szybka Błyskawica' wyprzedził obrońców i tym razem ze spokojem podciągnął piłkę do bramki, jeszcze raz podciągnął i zapytał ... gdzie? Piłka wpadła w lewe róg bramki. Bramkarz nie miał szans.
Zostało jeszcze 20 minut do końca meczu. Puznówka rzuciła się do ataku totalnego zostawiając obronę bramki rewelacyjnemu Piotrowi Kowalczykowi, szefowi obrony Maciejowi Przyszkowi i jego bratu Mateuszowi.
W pomocy walczyli: Michał Kozłowski, który ostatkiem sił rozprowadzał piłki do napastników i Stanisław Rosłaniec, który z nie wyczerpanymi siłami przejmował wszyskie piłki w ¶rodku pola. W pomocy dużo zdrowia zostawili Jarek Kowalczyk i Patryk Piętka (po kontuzji w 25 minucie został zastąpiony przez Piotra Rokickiego).
Mecz z ogromną przewagą Puznówki zakończył się remisem, chociaż wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania.