[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII] [Runda VIII] [Runda IX] [Runda X] [Runda XI] [Runda XII] [Runda XIII]

1 : 1

Strzelcy bramek: Daniel Celiński - 1
Żółte kartki: brak

Gorące emocje na zimnym boisku Puznówki
         W iście kwietniowych warunkach: deszcz, śnieg, słońce, temp. pow. ok. 4 stopni, przenikliwy wiatr, drużyna z Punzówki podejmowała przeciwnika z Józefowa. Zawodnicy byli zziębnięci, przemoczeni już na rozgrzewce podczas której przeszła mała nawałnica deszczu ze śniegiem. Dlatego mecz rozpoczął się nieco z wolna, jak maszyna ociężale... Z jednej i z drugiej strony było badanie przeciwnika, rogrywanie go. Nic wielkiego nie działo się. W 25 minucie Daniel Celiński, z charakterem walczaka wyłuskał piłkę w polu karnym przeciwnika. Już prawie z linii końcowej boiska dośrodkowywał do wchodzących zawodników Puznówki..., którzy tym razem nie musieli kończyć akcji, gdyż niefortunna interwencja głową obrońcy Józefovii skierowała piłkę do bramki zaskoczonego bramkarza. 10 minut później drugi napastnik Puznówki Robert Całka popisał się pięknym strzałem z przerzutki wbijając piłkę pod poprzeczkę. Jednak radość była krótka, gdyż sędzia boczny pokazał pozycję spaloną zawodnika. W 40 minucie stoper Maciej Przyszek wyciął przeciwnika w polu karnym za co sędzia podyktował rzut karny. 11 była źle wykonana i piłka odbijając się od poprzeczki wraciła na pole karne. Dobitka była blokowana, ale tylko przez bramkarza za co został podyktowany kolejny karny. Tym razem 100% pewności i wynik do przerwy został ustalony 1:1.
Po przerwie Puznówka widząc przewagę, walczyła o zdobycie prowadzenia. Mocno pracował w środku pomocy Michał Kozłowski, który w 70 miucie wyłożył piłkę Stanisławowi Rosłańcowi. Staś w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zdołał umieścić piłki w bramce. 3 minuty później znów Stanisław dostaje piłkę, tym razem na głowę i nic więcej nie ma niż sytuacja bramkowa. W 88 minucie Daniel Celiński wbiega równolegle do bramki w pole i czubkiem głowy przebija piłkę tuż pod poprzeczkę. Bramkarz Józefovii czubkami palców podbija piłkę, ta uderza w poprzeczkę i odbija się od linii bramkowej. Mocnym hakiem ponownie wybija piłkę ratując drużynę przed utratą bramki. W doliczonym czasie Cezary Wielkopolanin w indywidualnej akcji trafia w słupek. Piłka odbija się w pole karne. Dobitka.... kolejny słupek. Cóż za szczęście drużyny przyjezdnej. Puznówka w mocno atakowała widząc możliwość zdobycia prowadenia. Jednak zabrakło czasu na uzyskanie zwycięstwa.