Mecze treningowe

Przygotowując się do sezonu Wiosna 2005 drużyna KS Puznówka 1996 rozegrała mecze kontrolne z drużynami:
 

Wiosna   2005
 

14 marzec 2005
OKS Otwock - KS Puznówka 1996
3 : 1

Strzelcy bramek: Paweł Grzelak (30min)

Walka na lodowisku w zadymce
        Mecz odbył się w warunkach zimowych, na płycie z 15 cm warstwą lodu przysypanego śniegiem, przy wietrze, z opadami śniegu. Ze względu na złe warunki atmosferyczne gospodarze nie dopisali, stąd w drużynie Otwocka zagrali zawodnicy Puznówki: Łukasz Sęk i Czarek Jedynak, jako napastnicy. Mecz mimo złych warunków atmosferycznych i nawierzchniowych był bardzo ciekawy. Z jednej jak i drugiej strony przeprowadzane były składne akcje, z elementami przetrzymania w strefie środkowej oraz szybkim podaniu do strefy bramkowej przeciwnika.
        Lepiej pod względem przygotowawczym zaprezentowała się drużyna z Otwocka, która budziła ogromne zaciekawienie swoją przyczepnością do lodowatego podłoża.

27 marzec 2005
KS Puznówka 1996 - Burza Pilawa
3 : 3

 Strzelcy bramek: Paweł Grzelak (65 i 75 min), Daniel Celiński (15 min)

Gościnnie
          Przełożone mecze pierwszej kolejki obu drużyn dały im możliwość zagrania jeszcze jednego sparingu przy bardzo krótkim okresie przygotowawczym. Puznówka wzmocniona nabytkami z Burzy Pilawa miała możliwość sprawdzenia swoich przygotowań do meczu. Dodatkowo w bramce Puznówki bronił pierwszy raz młody bramkarz Łukasz Jałocha, który zdobywał swoje pierwsze szlify na bramce.
        Mimo derbowego charakteru meczu, spotkanie odbyło się w atmosferze towarzyskiej, gdzie bramki padały bardziej po błędach obrońców i bramkarzy niż skuteczności napastników. Początkowo szybko objęła prowadzenie Pilawa, później znów Puznówka, i znów Pilawa. A mecz zakończył się remisem.

8 kwiecień 2005
KS Puznówka 1996 - Piorun Lipówki
9 : 1

 Strzelcy bramek: Daniel Celiński, Paweł Grzelak, Stanisław Rosłaniec, Piotr Zasuwa, Przemek Mazek

Bombowa skuteczność
 

Lato   2004

1 sierpień 2004
KS Puznówka 1996 - WKS Puznów
3 : 7

Strzelcy bramek: Paweł Grzelak, Daniel Celiński, Stanisław Rosłaniec

Nerwowo
        Duża nerwowość, niefrasobliwość bramkarzy, nieskuteczność obrony złożyły się na wynik ostateczny meczu.

7 sierpień 2004
CKS Celestynów - KS Puznówka 1996
3 : 3

Strzelcy bramek: Daniel Celiński - 3

Daniel - celownik do Falenicy...
        Dobre tempo w pierszej, dobre przygotowanie widać na pierwszy rzut oka. Składne akcje, zacięcie, walka były widoczne, lecz gorzej ze skutecznością. Mnóstwo sytuacji bramkowych oraz dużo zmarnowanych 100-tek. Jedyne strzelone to 3 Daniela Celińskiego, który sam wypracował sobie piłkę i strzelił gola. Przykre ale prawdziwe - z podań kolegów nie wykorzystał żadnej. W 40 minucie padła bramka dla Puznówki, lecz nie została uznana.

11 sierpień 2004
Burza Pilawa - KS Puznówka 1996
2 : 2

Strzelcy bramek: Paweł Grzelak, Daniel Celiński

Remisowo
        Dobre tempo, składne akcje i bramki. Obie drużyny zagrały mecz na luzie bez kopania. Pilawa cały czas prowadziła, a Puznówka goniła wynik. Ostatecznie mecz zakończył się rzutem karnym, który wykorzystał dla Puznówki Paweł Grzelak.