Sparingi 2010

Wiosna   2010
 

11 marca 2010 Miętne
KS Puznówka 1996 - Grom Lipowo
2 : ???

Strzelcy bramek: Paweł Grzelak - 1,
Kubeł zimnej wody
        Mecz rozegrano przy sztucznym oświetleniu systemem 3 x 30 minut. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Dla Puznówki z rzutu karnego strzelił. Druga połowa była mniej wyrównana. Po dyskusjach i nieuwadze do bramki Puznówki z Jarkiem Kowalczykiem wpadły kolejne dwie bramki. Malo konsekwentnie w obronie i przeciwnik robił sobie co chciał na boisku. Trzecia część to całkowita klapa. Do bramki wpadały wszystkie piłki.


14 lutego 2010 Warszawa ul.Łabiszyńska
Grom Lipowo - KS Puznówka 1996
5 : 2

Strzelcy bramek: Paweł Grzelak - 1, Grzegorz Rosłaniec - 1

Zima w pełni
        Zima trzyma mocno. Ogromne hałdy śniegu zalegają ulice, domy, chodniki. Nieliczne boiska są odśnieżone i nadają się do rozgrywania sparingów. Sezon rewanżowy już wkrótce. Puznówka 1996 swój pierwszy sparing rozegrała, aż w Warszawie, z drużyną A-klasową Gromem Lipowo. Minimalnym składem udało się zdobyć dwie bramki. Pierwszą zdobył Paweł Grzelak, drugą Grzegorz Rosłaniec.

18 lutego 2010 Miętne
KS Puznówka 1996 - Sęp Żelechów
2 : 2

Strzelcy bramek: Mateusz Parzyszek - 1, Radek Parzyszek - 1

Przy jupiterach
        Brak boisk do rozgrywania sparingów powoduje wykorzystanie boiska ze sztuczną nawierzchnią w Miętnem do granic możliwości. Puznówka 96 musiała rozegrać sparing z Sępem Żelechów o godzinie 20.30. Początkowo obie drużyny sztywno (niewielki mróz -2 stopnie). Obijały śnieżne bandy.
W 15 minucie Mateusz Parzyszek zdobył bramkę dla Puznówki 96. Kolejne bramki zdobyli zawodnicy Żelechowa. 2:1 dla Sępa. Gra rozwijała się i zaczęły dawać o sobie znać kondycja i przygotowanie. Puznówka coraz mocniej zaznaczała swoją przewagę na boisku. Po dośrodkowaniu Jana Rosłańca, Łukasz Rosłaniec został złapany za nogi przez bramkarza w polu karnym. Sędzia podyktował karnego. Radek Parzyszek zamienił 11 na gola.

24 lutego 2010 Miętne
KS Puznówka 1996 - Hutnik Huta Czechy
3 : 6

Strzelcy bramek: Grzelak Paweł - 1, Jedynak Damian - 1, Rosłaniec Grzegorz - 1

Ciężko wygrać z liderem LO
        Hutniak, mający ciągle aspiracje awansu do IV ligi, wysoko postawił poprzeczę. Grał szybko, celnie i dynamicznie. Wygrywał pojedynki 1 na 1. Mimo to Puznówka 96 3 razy pokonała bramkarza z Huty Czechy. Pierwszą bramkę zdobył Grzelak Paweł. Drugą Jedynak Damian. Trzecią Rosłaniec Grzegorz, który kolejny raz przełamuje się - oby starczyło mu zapału do gry w sezonie.
        Podstawą drużyny jest obrona i bramkarz. W Puznówce 96 zawiodły te formacje, a szczególnie ta ostatnia - baza drużyny. Czy na pewno?