Sparingi 2015

Wiosna  2015
 
 
 

1 lutego 2015
Zryw Sobolew (LO siedlecka) - KS Puznówka 1996 (A-klasa)
3 : 4

Strzelcy bramek:

W ciemnościach
        Mecz rozegrany na powietrzu, na sztucznej nawierzchni w Sobolewie.
 
 

8 lutego 2015
KS Puznówka 1996 (A-klasa) - Wilga Miastków (LO siedlecka)
4 : 3

Strzelcy bramek:

W zimowej atmosferze
        Mecz rozegrany na powietrzu na boisku Puznówka 1996 w iście zimowej atmoferze.
 
 

15 lutego 2015
KS Puznówka 1996 (A-klasa) - Amur Wilga (B-klasa)
0 : 7

Strzelcy bramek:

Puznówka rozbita
        Mecz rozegrany na powietrzu na boisku Puznówka 1996 można zaliczyć do jednych z większych wpadek piłkarskich. Puznówka zlekceważyła przeciwnika i nie przygotowała się w najlepszy sposób. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie gości nie mówiło, że w drugiej połowie nastąpi katasrtofa. Kontuzje i brak zmienników spowodowały zmniejszenie aktywności zawodników Puznówki, a kolejno zdobywane bramki dla Amura nakręcały przeciwnika.
Wnioski: Trzeba szukać nowych rozwiązań, by sezon A-klasy zakończyć na dobrym miejscu.
 
 

8 marca 2015
KS Puznówka 1996 (A-klasa) - Orzeł Parysów (B-klasa)
2 : 0

Strzelcy bramek: Robert Całka - 1, Mateusz Zawadka - 1

Tylko 2:0
        Mecz z rozbitą drużyną z Parysowa miał być lekkim treningiem strzeleckim. Okazało się, że nieskuteczność strzelecka Puznówki jest ciągle aktualna.
 
 

14 marca 2015
Wilga Miastków (LO siedlecka) - KS Puznówka 1996 (A-klasa)
0 : 2

Strzelcy bramek: Robert Całka - 1, Czarek Wielkopolanin - 1

Pewna wygrana
        Mecz rewanżowy z Wilgą Miastków, Puznówka rozgrała na boisku w Miastkowie. Mecz układał się dobrze dla Puznówki. Pierwsza Bramka padła w pierwszej połowie. Robert Całka pokonał bramkarza w 15 minucie. Drugą bramkę zdobył Czarek Wielkopolanin w drugiej połowie po dobitce strzału Mateusza Zawadki.
Miastków miał kilka dobrych akcji, ale obrona Puznówki: Paweł Grzelak i Maciej Parzyszek skutecznie rozbijali ataki. Bardzo dobrze zagrał na bramce Puznówki Jarek Kowalczyk, który popisał się kilkoma interwencjami.
 


21 marca 2015
KS Puznówka 1996 (A-klasa) - CKS Sokół (B-klasa)
2 : 2

Strzelcy bramek: Możdżonek Sylwester - 1, Damian Sitnik - 1

film

Wiosennie
        W wiosennych okolicznościach drużyna KS Puznówka 1996 rozegrała mecz sparingowy z CKS Sokół. Mimo, że wiosennie, spotkanie było rozegrane w dość dobrym tempie, bez murowania bramki, z dużą ilością ataków i kontrataków zakończonych strzałami na bramkę.
Pierwsza bramka padła dla CKS. Po błędzie w obronie bramkarz Puznówki nie miał szans na wybronie 3-kowego ataku. Na szczęście dla Puznówki udało się szybko zdobyć wyrónanie, tym razem po błędzie obrony CKS. Piłka wrzucona w pole karne, została źle wybita przez obrońcę z Celestynowa. Piłka odbiła się od ziemi i trafiła w głowę Sylwka Możdżonka, który skierował ją do bramki.
Druga bramka dla Puznówki została zdobyta przez zaspanego Damiana Sitnika. Strzał i dobitki dopiero odniosły skutek po dokładnym strzale Damiana pod poprzeczkę.
Sytuacje bramkowe mieli: Robert Całka, Łukasz Rosłaniec, Sylwek Możdżonek, Jarek Kowalczyk, ale nie zdołali wykorzystać sytuacji. Również Paweł Grzelak próbował swoich sił przy rzutach wolnych, ale noga jeszcze nie przygotowana do sezonu.
Celestynów też miał możliwość zdobycia dodatkowych bramek, ale obrona (Maciej Parzyszek) z bramkarzami (Andrzej Florkowski, Jarek Kowalczyk) uchronili dużynę Puznówki przed stratą goli.