56 Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar red. Janusza Strzałkowskiego.
FINAŁ
rozegrany 19-03-2011 w Ostrowi Mazowieckiej

         19 marca 2011, na hali sportowej MOSiR w Ostrów Mazowieckiej, rozegrano 56 finał turnieju tenisa stołowego o Pucharu red.J.Strzałkowskiego. W finale wzięli udział najlepsi zawodnicy z Mazowsza, którzy uzyskali prawo gry w turnieju wygrywając turnieje powiatowe i regionalne.
Z Puznówki pojechała czwórka dziewcząt: Oliwia Kępka, Marysia Kępka, Łucja Rokicka, Dominika Rosłaniec.
W wyniku losowań najgorzej trafiła Łucja Rokicka, która pierwszą walkę miała rozegrać z Bagrowską - późniejszą zwyciężczynią turnieju. Oliwia Kępka rozegrała swój pierwszy mecz i turniej Strzałkowskiego. Marysia Kępka bezproblemowo wygrała pierwszy mecz, walcząc konsekwentnie o każdy punkt. Dominika Rosłaniec przyjechała z myślą zdobycia pucharu gotowa walczyć z każdym.

FOTOGALERIA


Reprezentacja Puznówki 1996 z red.J.Strzałkowskim.
Od lewej: Łucja Rokicka, Oliwia Kępka, Dominika Rosłaniec, Marysia Kępka oraz trener Robert Barański


Dziewczęta rocz. 2000 i młodsze Chłopcy rocz. 2000 i młodsi
1. ZIEMKIEWICZ Wiktoria - GLKS Nadarzyn
2. BRZĘCZEK Eliza - GLKS Nadarzyn
3. PARUSZEWSKA Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
        4. MOLSKA Paulina - UKS BIELANY 273 Warszawa
    5-6. BOŻEK Weronika - GLKS Nadarzyn
            ZAKRZEWSKA Agata - GKTS Wiązowna
    7-8. RÓWNA Olga - UOLKA Ostrów Mazowiecka
            BARANOWSKA Julia - GLKS Nadarzyn
  9-12. KĘPKA Marysia - KS PUZNÓWKA 1996
            KĘPKA Oliwia - KS PUZNOWKA 1996
            NADOLNA Natalia - Ostrołęka
            WOJTCZAK Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
13-16. DYJA Milena - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
            GRAD Natalia - KTS BROŃ Radom
            GRABOWSKA Martyna - Ciechanów
            PANEK Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
       1. MISZKURKA Jakub - SCK HALS Warszawa
       2. SZALIŃSKI Mikołaj - SCK HALS Warszawa
       3. GUTOWSKI Kacper - SCK HALS Warszawa
       4. STAŃCZAK Dawid - UKS SP Sanniki
    5-6. KRAWCZYK Paweł - KTS BROŃ Radom
            ADAMIAK Maciej - Siedlce
    7-8. DOBIES Marcin - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
            SOKOŁOWSKI Łukasz - Warszawa
  9-13. WISIŃSKI Kamil - Siedlce
           CHMIELIŃSKI Jakub - Ostrołęka
           KOSTRUSKI Dominik - Ciechanów
           PRZYBYLSKI Łukasz - Ciechanów
           DUDZIEC Jakub - Ostrołęka
 
Dziewczęta rocz. 1998-99 Chłopcy rocz. 1998-99
       1. BAGROWSKA Katarzyna - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
       2. WERESZCZAKA Anna - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
       3. CIESIELSKA Klaudia - KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki
       4. MIELCZARCZYK Edyta - Ostrołęka
    5-6. WOLIŃSKA Dominika - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
            LIPIŃSKA Ewa - Siedlce
    7-8. SIEMIEŃSKA Magdalena - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
            JURCZYŃSKA Weronika - Warszawa
  9-12. ROKICKA Łucja - KS PUZNOWKA 1996 Puznówka
            BADOWICZ Magdalena - Radom
            ZBOROWSKA Agnieszka - Warszawa
            IŁOWSKA Andżelika - ULKS ISKRA Sońsk
13-16. KACPRZAK Milena - UKS BIELANY 273 Warszawa
            PIASECKA Mariola - Warszawa
            SERAFINOWICZ Natalia - Radom
            SZYMAŃSKA Dominika - Ostrołęka
       1. OGRODNIK Piotr - UOLKA Ostrów Mazowiecka
       2. MAJCHRZAK Adrian - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
       3. SZTUKA Adrian - SKS 40 Warszawa
       4. KOTARSKI Maciej - UKS RETURN Piaseczno
    5-6. MICHALAK Jan - Siedlce 
            BUDZIK Daniel - GLKS Nadarzyn
    7-8. KŁOS Oskar - UOLKA Ostrów Mazowiecka
            PACZUSKI Konrad - MKS POGON Siedlce
  9-12. SZELIGA Adrian - GLKS Nadarzyn
            CICHOCKI Jakub - Ciechanów
            KLIK Adrian - Ostrołęka
            LIPIŃSKI Jakub - Ciechanów
13-14. KLAT Jakub - UKS ALFA Gostynin
            RÓŻYCKI Piotr - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
Dziewczęta rocz. 1995-97 Chłopcy rocz. 1995-97
       1. CIĘSZCZYK Natalia - GLKS Nadarzyn
       2. ŻBIKOWSKA Monika - GLKS Nadarzyn
       3. ROSŁANIEC Dominika - KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
       4. PIĘTKA Patrycja - GKTS Wiązowna
    5-6. BANASZEK Marta - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
           JAŁOWIECKA Monika - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
    7-8. KOGUT Beata - MKS POGOŃ Siedlce
            LAU Aleksandra - MLUKS NADWIŚLANIN Płock
  9-13. BARAN Daria - KTS BROŃ Radom
            PADEWSKA Anita - KTS BROŃ Radom
            GŁOWACKA Patrycja - ULKS ISKRA Sońsk
            KRZYNÓWEK Wioletta - GLUKS START Łyse
            BAŁDYGA Natalia - GLUKS START Łyse
       1. KAMIŃSKI Mikołaj - GLKS Nadarzyn
       2. RÓWNY Patryk - UOLKA Ostrów Mazowiecka
       3. KRZEWICKI Mikołaj - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
       4. TOMASZUK Tomasz - MKS POGOŃ Siedlce
    5-6. STĘPIŃSKI Piotr - KS SPÓJNIA Warszawa
            PAWLIK Mateusz - SKS 40 Warszawa
    7-8. BENZEF Jakub - Warszawa
            KUROWSKI Kamil - MKS POGOŃ Siedlce
  9-12. PIASECKI Rafał - KS SPÓJNIA Warszawa
           WILCZYŃSKI Konrad - UOLKA Ostrów Mazowiecka
           OGRODNIK Marek - UOLKA Ostrów Mazowiecka
           JOACHIMOWICZ Arkadiusz - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
13-16. KALISZ Arkadiusz - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
           MARCINIAK Mateusz - ULKS ISKRA Sońsk
           GAŁĄZKA Karol - UOLKA Ostrów Mazowiecka
           JAROSZEWSKI Piotr - Ciechanów
Eliminacje powiatu garwolińskiego
6-02-2011 w Puznówce
Eliminacje regionu siedleckiego
11-03-2011 Siedlce
Finał 56TTS
19-03-2011 Ostrów Mazowiecka