XVII Edycja  Mini Olympic Games  2011
08-05-2011 w Nadarzynie



Marysia Kępka najlepiej
        Po raz 17 został rozegrany turniej MiniOlympic Games. Najlepiej z Puznówki wypadła Marysia Kępka, która wygrała 6 swoich pojedynków.

Wyniki końcowe:
Dziewczęta
Chłopcy
       1. BRZĘCZEK Eliza - GLKS Nadarzyn
      2. ZIEMKIEWICZ Wiktoria - GLKS Nadarzyn
      3. ZAKRZEWSKA Agata - GKTS Wiązowna
      4. PARUSZEWSKA Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
   5-6. MOLSKA Paulina - UKS BIELANY 273 Warszawa
           BOŻEK Weronika - GLKS Nadarzyn
   7-8. WOLIŃSKA Dominika - MLUKS NADWISLANIN Płock
           SIEMIEŃSKA Magdalena - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżwo
       9. KĘPKA Marysia - KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
     10. KWIATKOWSKA Alicja - KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki
11-12. KACPRZAK Milena - UKS BIELANY 273 Warszawa
            RÓWNA Olga - niestowarzyszona Nagoszewo
13-16. BARANOWSKA Julia - GLKS Nadarzyn
            ROKICKA Wiktoria - KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
            WOJTCZAK Aleksandra - ULKS TECZA Budki Piaseckie
            SIEMIEŃSKA Marta - SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
17-24. SKŁADANEK Sandra - KS SPÓJNIA Warszawa
            GAWORSKA Zuzanna - UKS SP Sanniki
            KRÓL Zuzanna - UKS SP Sanniki
            KĘPKA Oliwia - KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
            PANEK Aleksandra - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
            SERAFIMOWICZ Natalia - SP. Bobrowniki
            KWIATKOWSKA Katarzyna - UKS SP. Sanniki
            LIS Martyna - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
       1. MAJCHRZAK Adrian - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
      2. KOBYLIŃSKI Dawid - MKS POGOŃ Siedlce
      3. BOŻEK Patryk - GLKS Nadarzyn
      4. BUDZIK Daniel - GLKS Nadarzyn
   5-6. NAGŁOWSKI Piotr - UKS RETURN Piaseczno
           MISZKURKA Jakub - SCK HALS Warszawa
   7-8. CIESIELSKI Jacek - KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki
           RÓŻYCKI Piotr - SLKS OLIMPIJCZYK Jezewo
       9. HERC Jakub - UKS BIELANY 273 Bielany
     10. KRZYŻANOWSKI Tymon - KS OZAROWIANKA Ozarow Mazowiecki
11-12. GUTOWSKI Kasper - SCK HALS Warszawa
            MICHALCZUK Artur - KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
13-16. KAŹMIERSKI Jakub - ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
            WACHOWSKI Krzysztof - UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa
            STAŃCZAK Dawid - UKS SP Sanniki
            SOKOŁOWSKI Łukasz - UKS PAŁAC MŁODZIEŻY  Warszawa
17-19. CYBULSKI Krzysztof - UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa
            OLCZAK Kacper - UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa
            CZARNECKI Witold - UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa