II LIGA KOBIET
w Puznówce
Wiosna 2012/13
II LIGA KOBIET

[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII]
Skład drużyny kobiet KS Puznówka 1996

Katarzyna Rosłaniec, Karolina Nowak, Dominika Rosłaniec, Marysia Kępka, Weronika Rosłaniec, Patrycja Szostak

Lista drużyn
KS PUZNÓWKA 1996 KS SPÓJNIA II WARSZAWA
SCK HALS WARSZAWA UKS ALFA GOSTYNIN
KS OŻAROWIANKA OŻARÓW MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK
IKTS BROŃ RADOM SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO

Terminarz II ligi kobiet TS - Wiosna 2012/2013
 

Termin
Gospodarz
Go¶cie
Wynik
24 lutego 2013(N,11.00) KS SPÓJNIA II WARSZAWA KS PUZNÓWKA 1996
6 : 4
SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK
1 : 9
UKS ALFA GOSTYNIN SCK HALS WARSZAWA
4 : 6
IKTS BROŃ RADOM KS OŻAROWIANKA OŻARÓW
6 : 4
3 marca 2013(N,11.00) SCK HALS WARSZAWA KS PUZNÓWKA 1996
4 : 6
SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO KTS BROŃ RADOM
1 : 9
UKS ALFA GOSTYNIN KS SPÓJNIA II WARSZAWA
2 : 8
MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK KS OŻAROWIANKA OŻARÓW
9 : 1
10 marca 2013(N,11.00) IKTS BROŃ RADOM KS PUZNÓWKA 1996
7 : 3
KS OŻAROWIANKA OŻARÓW KS SPÓJNIA II WARSZAWA
1 : 9
MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK UKS ALFA GOSTYNIN
10 : 0
SCK HALS WARSZAWA SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO
7 : 3
7 kwietnia 2013(N,11.00) KS PUZNÓWKA 1996 MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK
1 : 9
KS SPÓJNIA II WARSZAWA SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO
10 : 0
UKS ALFA GOSTYNIN IKTS  BROŃ RADOM
1 : 9
KS OŻAROWIANKA OŻARÓW SCK HALS WARSZAWA
3 : 7
14 kwietnia 2013(N,11.00) SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO KS PUZNÓWKA 1996
1 : 9
IKTS BROŃ RADOM SCK HALS WARSZAWA
5 : 5
KS OŻAROWIANKA OŻARÓW UKS ALFA GOSTYNIN
- : -
MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK KS SPÓJNIA II WARSZAWA
7 : 3
5 maja 2013(N,11.00) KS PUZNÓWKA 1996 KS OŻAROWIANKA OŻARÓW
8 : 2
KS SPÓJNIA II WARSZAWA IKTS BROŃ RADOM
2 : 8
UKS ALFA GOSTYNIN SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO
7 : 3
MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK SCK HALS WARSZAWA
9 : 1
19 maja 2013(N,11.00) KS PUZNÓWKA 1996 UKS ALFA GOSTYNIN
7 : 3
KS OŻAROWIANKA OŻARÓW SLKS OLIMPIJCZYK JEŻEWO
6 : 4
IKTS BROŃ RADOM MLUKS NADWI¦LANIN PŁOCK
2 : 8
SCK HALS WARSZAWA KS SPÓJNIA II WARSZAWA
3 : 7

Tabela II liga kobiet 2012/2013

Miejsce
nazwa drużyny
mecze
pkt +
pkt -
gry +
gry - 
1
MLUKS NADWI¦LANIN Płock
14
28
0
119
21
2
KTS BROŃ Radom II
14
23
5
94
46
3
KS SPÓJNIA Warszawa
14
16
12
86
54
4
SCK HALS Warszawa
14
15
13
67
73
5
KS PUZNÓWKA 1996
14
14
14
66
74
6
UKS ALFA Gostynin
14
8
20
44
86
7
KS OŻAROWIANKA Ożarów
14
6
22
39
101
8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
14
2
26
35
95


[Runda I] [Runda II] [Runda III] [Runda IV] [Runda V] [Runda VI] [Runda VII]
 

KogeNet copyright 1996-2013